Lista radców prawnych

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Januszewski Paweł

r.pr. Połukard-Falkowska Małgorzata

r.pr. Drab-Dzięciołowska

r.pr. Migała Szymon

r.pr. Żurowska Hanna

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Poznaniu

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bobkiewicz Tomasz

ul. Rzemieślnicza 4, 64-000 Kościan

512-390-982

kancelaria.bobkiewicz@op.pl

r.pr. Borowiak-Cordido Alicja

ul. Wilkanowicza 4/1, 60-281 Poznań

501-318-084

alicjaborowiak@yahoo.co.uk

r.pr. Brukwicka Marzena

ul. Wołkowyska 26/17, 61-132 Poznań

603-111-717

m.brukwicka@wp.pl

r.pr. Grenda Łukasz

ul. Mickiewicza 19, 60-833 Poznań

600-445-576

kancelaria.grenda@wp.pl

r.pr. Hantulska Maja

ul. Pułtuska 13 lok. 2, 61-052 Poznań

602-813-803

maja_hantulska@op.pl

r.pr. Helik Janusz Andrzej

ul. Nowa 3A, 62-200 Gniezno

500-770-150

bhj.kancelaria@op.pl

r.pr. Jankowski Waldemar

ul. Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno

502-320-860

bhj.kancelaria@op.pl

r.pr. Jarzyński Marek

ul. Stary Rynek 81, 61-772 Poznań

61/ 852-26-10

mj@jarzpartner.pl

r.pr. Judek Paweł

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

662-201-598

pjudek@dzialynski.pl

r.pr. Kamieniarz Grzegorz

ul. Odonica 10, 62-200 Gniezno

61/ 425-95-24

grzegorzkamieniarz@gmail.com

r.pr. Karolczak-Judek Marta

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

61/ 855-22-79

mkarolczak@dzialynski.pl

r.pr. Kubiak Tomasz

ul. Zagrodnicza 11 A, 61-654 Poznań

502-299-304

tomasz.kubiak@poczta.onet.pl

r.pr. Łakomecki Michał

ul. Kolejowa 55/5, 60-715 Poznań

606-996-620

michal.lakomecki@gmail.com

r.pr. Orłowski Piotr

ul. Chełmońskiego 22/3, 60-756 Poznań

502-709-348

piotr.orlowski@omsp.pl

r.pr. Radosh Natalia

ul. Na Stoku 9, 61-663 Poznań

604-240-123

n.radosh@kancelaria-rp.com

r.pr. Szuma Krzysztof

ul. Słubicka 13A, 61-563 Poznań

662-268-757

szumakrz@gmail.com

r.pr. Wojnowska Elżbieta

ul. Górna Wilda 91/3, 61-563 Poznań

602-554-718

syndykwojnowska@op.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Łodzi

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Dziubińska Aleksandra

Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Dziubińska, ul. Broniewskiego 60a lok. 31, 93-267 Łódź

r.pr. Królikowski Rafał

ul. Kilińskiego 177, 90-353 Łódź

600-507-802

biuro@krwp.pl

r.pr. Lenarczyk Agnieszka

ul. T. Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów

793-295-577

sekretariat@kancelarialenarczyk.pl, www.kancelarialenarczyk.pl

r.pr. Walaszek Tadeusz

ul. Christiana Andersena 31, 94-118 Łódź

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Toruniu

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Łukasik Michał

ul. Norwida 14, 87-100 Toruń

601-097-774

mlukasik@onet.eu

r.pr. Ostrowieńska-Ilnicka Martyna

ul. Szosa Lubicka 15A lok. 25, 87-100 Toruń

793-777-983

martyna_ostowienska@onet.eu

r.pr. Skarżyńska Katarzyna

ul. Szkolna 29, 87-600 Lipno

502-147-140

radcaleks@gmail.com

r.pr. Szmak Kacper

ul. Łyskowskiego 40G lok. 96, 87-100 Toruń

694-259-821

kacperszmak@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Białymstoku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Olender Anna

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Sienkiewicza 10/28, 18-400 Łomża

507-263-991

olender-anna4@o2.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Koszalinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Majsnerowski Krzysztof

Kancelaria Radcy Prawnego ul. Sikorskiego 25B/16, 78-200 Białogard

502-509-940

krzysztof@majsnerowski.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Gdańsku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Błaszak Sławomir

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Błaszak
ul. Astronomów 9, 80-299 Gdańsk

507-156-862

slawomir.blaszak@wp.pl

r.pr. Drzewicki Marcin

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Drzewicki
ul. Partyzantów 57/4, 80-254 Gdańsk

608-465-449

marcin.drzewicki@krpmd.com

r.pr. Gorlikowska Anna

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Gorlikowska
ul. Śląska 35/37, 81-310 Gdynia

604-562-822

anna@kancelariagorlikowska.pl

r.pr. Habuda Ewa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Habuda
ul. Plac Słowiański 2 lok. 114-2, 82-300 Elbląg

667-231-839

ewa.habuda@eu-lfs.com

r.pr. Jeżewski Tomasz

adres do korespondencji: ul. Wojewódzka 25/2, 81-437 Gdynia

693-393-343

jezewski.tomasz@gmail.com

r.pr. Khanzadyan Babken

Khanzadyan Lewandowski i Partnerzy Spółka Partnerska, ul. Kłopot 4/50, 01-066 Warszawa

888-899-944

kancelaria@bklaw.pl

r.pr. Konczerewicz Łucja

Kancelaria Radcy Prawnego Łucja Konczerewicz, ul. Tczewska 1, 83-121 Rudno

795-420-911

lucja.konczerewicz@gmail.com

r.pr. Kraska Monika

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kraska, ul. Miodowa 10, 83-400 Kościerzyna

781-727-743

monikras@wp.pl

r.pr. Nietupska Izabela

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Nietupska, ul. Wodnika 11, 80-297 Banino

58/684-97-10

kancelaria@radcanietupska.pl

r.pr. Pawlik Piotr

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Pawlik, ul. K. Makuszyńskiego 8/10, 80-291 Gdańsk

664-174-012

piotr.pawlik.gda@wp.pl

r.pr. Pietrzyk Sebastian

Kancelaria Radcy Prawnego OPTIMA,
ul. Staniszewskiego 10 B/9, 81-603 Gdynia

513-008-217

kancelaria@sebastianpietrzyk.pl

r.pr. Samotyj Tomasz

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Samotyj, ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia

509-201-056

kancelaria@stlaw.pl

r.pr. Sargun-Stasiak Natalia

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Sargun-Stasiak, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

607-318-219

natalia@bsradcowie.pl

r.pr. Stypuła-Czykin Aneta

Ascius Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Stypuła-Czykin, ul. L. Kruczkowskiego 17A/4, 80-288 Gdańsk

730-388-588

aczykin@ascius.pl

r.pr. Szyszkowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Szyszkowska, ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk

508-134-801

aszyszkowska@wp.pl

r.pr. Urban-Brodowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Urban-Brodowska, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

509-432-028

agata@bsradcowie.pl

r.pr. Węgrzyńska-Górzyńska Karolina

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Węgrzyńska-Górzyńska, ul. Olgierda 9, 81-534 Gdynia

607-306-650

karolinawegrzynska@poczta.onet.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Kielcach

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Procko Wadim

ul. Kościuszki 11 pokój 123, 25-310 Kielce

41/368-15-14

r.pr. Gad Piotr

adres do korespondencji: ul. Chodkiewicza 85 85, 25-139 Kielce

517-242-100

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Krakowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bulandra Adam

ul. Waryńskiego 63, 43-190 Mikołów

601-866-602

radca@bulandra.eu

r.pr. Duś Andrzej

ul. Borówkowa 8, 32-005 Niepołomice

880-180-800

andrzej.dus@tlen.pl

r.pr. Grzechowiak Karol

ul. Topolowa 3, 31-512 Kraków

519-124-191

karol.grzechowiak@gmail.com

r.pr. Jachymek-Starzyk Agnieszka

ul. Dąbska 19/39, 31-572 Kraków

606-317-320

a.jachymek@poczta.fm

r.pr. Kapała Beata

ul. Długosza 32a, 33-300 Nowy Sącz

502-120-226

biuro@kancelariabk.eu

r.pr. Klimaszewska Jadwiga

ul. Dobrego Pasterza 108/125, 31-416 Kraków

518-962-046

Jaga2011@interia.pl

r.pr. Kozik Arkadiusz

ul. Raczyńskich 37, 39-200 Dębica

602-341-177, 14/670-21-06

akozik@ta.onet.pl, akozik.debica@gmail.com

r.pr. Pryczyńska Marta

ul. J. Lea 114 lok. 215, 30-133 Kraków

695-560-263

radca@kancelaria-pryczynska.pl

r.pr. Rembiesa Agnieszka

Kancelaria Kadcy Prawnego ul. Skawińska 22/5, 31-066 Kraków

501-189-800, 12/633-19-86

kancelaria@rembiesa.pl

r.pr. Sarna-Brandys Karolina

ul. Stachiewicza 35A/47, 31-328 Kraków

607-747-604

kancelaria@radcaprawny-ksb.pl

r.pr. Strama Anna

ul. Szlak 65 p. 111, 31-153 Kraków

500-600-979

kontakt@nefel.pl

r.pr. Suchan Marek

ul. Fredry 31, 30-605 Kraków

507-757-461

marek.suchan@aviso.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Szczecinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Chmurak Wojciech J.

ul. Królowej Jadwigi 33/5, 70-262 Szczecin

668-361-949

info@kancelaria-chmurak.pl

r.pr. Jońca Mirosław

ul. Rydla 45/9, 70-783 Szczecin

507-953-657

kancelaria@miroslawjonca.pl

r.pr. Gródecki Kamil

ul. Kaszubska 43/2, 70-227 Szczecin

607-919-962

k.grodecki@pawlowicz-partnerzy.pl

r.pr. Kuźmiński Albert

ul. Mazurska 23/2, 70-444 Szczecin

602-277-755

albert@akuzminski.eu

r.pr. Lobermajer Krzysztof

ul. Bagienna 36C, 70-772 Szczecin

507-160-141

krzysztof.lobermajer@gmail.com

r.pr. Korszewska Katarzyna

ul. Bułgarska 5/4, 71-462 Szczecin

603-155-330

kkorszewska@bww-kancelaria.pl

r.pr. Wojciechowski Sebastian

ul. Niemcewicza 26, 71-520 Szczecin

506-579-338

wojciechowski@triconsult.pl

r.pr. Soswa Łukasz

ul. Tczewska 5, 70-850 Szczecin

502-383-602

lukasz.soswa@gmail.com

r.pr. Hubicki Michał

ul. Czorsztyńska 58, 71-163 Szczecin

530-459-945

michal@hubicki.pl

r.pr. Woźniak Natalia

ul. Libelta 8, 71-274 Szczecin

509-133-324

wozniak7@o2.pl

r.pr. Dawicki Marcin

ul. Bolesława Śmiałego 21/18A, 70-274 Szczecin

782-717-261

marcin.dawicki@wp.pl

r.pr. Moleska Agata

ul. Duńska 6A/7, 71-795 Szczecin

501-258-111

agatamoleska@amgkancelaria.pl

r.pr. Piątkowski Andrzej

ul. Staromłyńska 7C, 70-561 Szczecin

605-625-263

kancelari@andrzejpiatkowski.pl

r.pr. Natalia Antczak

ul. Jagiellońska 24/16, 70-364 Szczecin

535-386-550

antczak.natalia@o2.pl

r.pr. Anna Pustułka

ul. Mazurska 23/2, 70-444 Szczecin

693-975-669

anna.pustulka@wp.eu

r.pr. Kamil Zieliński

ul. Tkacka 55 70-556 Szczecin

509-900-751, 91/813-75-90

k.zielinski@doradcyprawni.com

r.pr. Justyna Psut-Wachowiak

ul. Fioletowa 35/9, 70-781 Szczecin

504-893-307

justyna.psut@poczta.onet.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Warszawie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Broniszewski Kamil

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Armii Krajowej 2 m. 303A, 05-500 Piaseczno

516-445-854

kamil.broniszewski@onet.pl

r.pr. Jakubowska Katarzyna

Kancelaria Radcy Prawnego, al. Niepodległości 130 lok. 20, 02-554 Warszawa

22/849-26-16

biuro@kancelariakj.pl

r.pr. Janowski Mariusz

Kancelaria Radcy Prawnego, al. Niepodległości 130 lok. 20, 02-554 Warszawa

602-220-596

r.pr. Kozłowski Krzysztof

ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa

781-781-229

krzysztof.kozlowski@oirpwarszawa.pl

r.pr. Nowińska Violetta

ul. Jagiellońska 44 m. 19, 03-462 Warszawa

607-129-122

violetta.nowinska@oirpwarszawa.pl

r.pr. Opalski Wojciech

Wodzicki Opalski Radcowie Prawni Sp.p., Królowej Aldony 21 lok. 4, 03-928 Warszawa

22/393-62-30

r.pr. Ostrowska Marzena

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego, al. Solidarności 129/131 lok. 195, 00-898 Warszawa

22/126-14-79, 531-917-855

marzena@zalewscy.waw.pl

r.pr. Regulska-Sobota Aleksandra

605-080-662

aleksandra.regulska@onet.pl

r.pr. Saadi Ismena

ul. Targowa 67 lok. 10, 03-729 Warszaw

881-681-241

r.pr. Sobieska Małgorzata Izabela

ul. Bielawska 24 lok. 4, 05-520 Konstancin-Jeziorna

r.pr. Szot Radosław

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Armii Krajowej 2 lok. 303A, 05-500 Piaseczno

22/350-67-69

r.pr. Worobiej Ryszard

ul. Łukowa 3 lok. 35 02-767 Warszawa

601-278-213

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Rzeszowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Zych Kinga

Kancelaria Radcy Prawnego Kinga Zych,
ul. Kościelna 14, 39-300 Mielec

604-771-506

kancelaria@kzych.pl

r.pr. Szymaszek Grzegorz

ul. Tysiąclecia 52, 39-200 Dębica

661-263-846

szymaszek@episg.eu

r.pr. Kosior Andrzej

ul. Gałęzowskiego 6/307, 35-074 Rzeszów

600-640-611

biuro@kancelariakosior.pl

r.pr. Górski Grzegorz

al. T. Rejtana 23, 35-326 Rzeszów

17/307-09-30

kancelaria@gorskiszetela.pl

r.pr. Pomykała Jacek

ul. Wyspiańskiego 4/22, 39-300 Mielec

515-125-152

radca.jp@onet.pl

r.pr. Ziobrowski Marcin

ul. Krasickiego 5, 37-200 Przeworsk

692-842-070

marcin.ziobrowski@gmail.com

r.pr. Pliś Piotr

al. Armii Krajowej 7, 35-307 Rzeszów

17/862-05-41

sekretariat@kpmz.pl

r.pr. Szpyt Kamil

ul. Mickiewicza 17/6, 35-064 Rzeszów

505-477-584

k.szpyt@kancelarieszpyt.pl

r.pr. Oźga Grażyna

Kancelaria Radcy Prawnego Grażyna Oźga, ul. Poniatowskiego 13a, 35-026 Rzeszów

793-950-703

kancelaria.g.o@o2.pl

r.pr. Sowa Monika

33-114 Rzuchowa 285

519-170-397

monika1241@onet.eu

r.pr. Serkis Aleksandra

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Serkis, ul. Dworskiego 5/3, 37-700 Przemyśl

535-454-025

biuro@kancelariaserkis.pl

r.pr. Pazdro Magdalena

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Pazdro, 39-331 Chorzelów 492

604-569-380

radca@mpazdro.pl

r.pr. Kopczyk Arkadiusz

ul. Rejtana 1E/27, 35-326 Rzeszów

512-253-220

arekk2op.pl

r.pr. Szałański Marian

Kancelaria Radcy Prawnego Marian Szałański, 37-600 Lubaczów, ul. Mickiewicza 13/4

694-650-155

mariansz@interia.eu

r.pr. Kowalski Sławomir

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Kowalski, ul. Korczaka 10/46, 35-114 Rzeszów

606-889-105

kslawomir@o2.pl

r.pr. Litwa Maria

ul. Łanowa 48, 35-213 Rzeszów

664-482-667

maria.litwa@gmail.com

r.pr. Rachoń Artur

ul. Czarnieckiego 2/1, 37-500 Jarosław

501-536-091

artur.rachon@adres.pl

r.pr. Dawid Hoffman

Dawid Hoffman, Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Jana Pawła II 6, 37-500 Jarosław

535-008-983

dawid.hoffman.88@gmail.com

r.pr. Stadnik Grzegorz

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Stadnik, ul. Mickiewicza 19/10, 35-064 Rzeszów

693-387-180

grzesiek_stadnik@vp.pl

r.pr. Wojciechowski Paweł

Kancelaria Prawna Radca Prawny Paweł Wojciechowski, ul. Kazimierza Jagiellończyka 13 lok. 33, 39-300 Mielec

602-899-575

pwojciechowski.kancelaria@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Lublinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Adamiak Justyna

509-464-488

kontakt@kancelariajustynaadamiak.pl

r.pr. Bartoszcze Savci Paulina

882-012-999

paulina.bartoszcze@gmail.com

r.pr. Brzeziński Piotr

515-142-900

piotr@ilalex.pl

r.pr. Cąkała Anna

607-878-052

anna.cakala@wp.pl

r.pr. Cegiełko Paweł

693-152-953

pawelcegielko@poczta.onet.pl

r.pr. Cioch Jakub

506-191-369

kancelaria@jakubcich.pl

r.pr. Dąbek Bartosz

693-709-221

bartosz.dabek84@gmail.com

r.pr. Dudzińska Beata

511-130-888

dudzinskakancelaria@gmail.com

r.pr. Filipek Katarzyna

694-155-224

katarzynafilipek@gmail.com

r.pr. Gawęda Tomasz

601-654-914

kancelariagt@gmail.com

r.pr. Gołębiowski Damian

663-170-446

damiankg@vp.pl

r.pr. Górski Daniel

666-840-818

danielgorski.kancelaria@gmail.com

r.pr. Hałasa Anna

608-387-794

anna.halasa@halasa.com.pl

r.pr. Iwaniak Paweł

501-367-504

pawel.iwaniak@gmail.com

r.pr. Jasińska Jolanta

607-839-965

jolanta_jasinka@interia.pl

r.pr. Kempisty-Żebrowska Joanna

606-788-103

joannakempisty@wp.pl

r.pr. Konaszczuk Wojciech

601-299-322

wojciech.konaszczuk@yahoo.com

r.pr. Kowalczyk Łukasz

606-206-284

lkowalczyk66@wp.pl

r.pr. Kuźniar Ewelina

509-575-340

ewelina.kuzniar@interia.eu

r.pr. Łataś-Dęga Justyna

603-121-979

radca@kancelaria24h.pl

r.pr. Misztal Mariana

609-308-527

m.tkacenko@gmail.com

r.pr. Nadulska Marta

605-894-446

marta.saniawa@wp.pl

r.pr. Ostrowski Mirosław

604-458-327

miroslawo@op.pl

r.pr. Pawłowska-Jachura Sylwia

604-538-890

s.pawlowska@op.pl

r.pr. Pietrzak Magdalena

793-553-503

kancelaria@radcaprawny-lublin.eu

r.pr. Pik Maciej

691-866-458

maciej.pik@o2.pl

r.pr. Pilipiec Bogusław

605-080-084

r.pr. Piskorska-Szczepaniuk Magdalena

509-364-741

magdalena.piskorska.rp@wp.pl

r.pr. Popiołek-Janiec Tomasz

502-265-560

tomasz@ilalex.pl

r.pr. Rajch Maciej

502-439-752

mrajch@wp.pl

r.pr. Rola Piotr

515-797-259

rolapiotr@yahoo.de

r.pr. Rusek Marcin

664-480-861

marcin.rusek@op.pl

r.pr. Samberger Olaf

602-306-669

kancelariasamberger@gmail.com

r.pr. Sendłak Leszek

600-184-679

leszek.sendlak@wp.pl

r.pr. Siedliska Paulina

506-370-278

p.siedliska@gmail.com

r.pr. Sieńko Mateusz

669-428-484

mateusz.sienko@gmail.com

r.pr. Smogorzewska Magdalena

506-587-159

smogorzewskam@op.pl

r.pr. Sobolewska Katarzyna

600-036-556

sobolewska_k@o2.pl

r.pr. Stalęga Jarosław

607-890-933

jarstal3@tlen.pl

r.pr. Stańko Artur

508-664-810

artur.stanko@gmail.com

r.pr. Szczygielski Grzegorz

662-895-893

g-szczygielski@wp.pl

r.pr. Szymanek-Mazur Iwona

511-522-533

iwo.m@vp.pl

r.pr. Szymańska-Chmiel Magdalena

513-062-104

magda-radca.prawny@onet.pl

r.pr. Szynal Anna

517-540-619

annaszynal@wp.pl

r.pr. Widomski Łukasz

515-076-640

lukasz.widomski@onet.pl

r.pr. Zaród Mateusz

695-931-847

mateusz.zarod@gmail.com

r.pr. Żak Elżbieta

601-212-009

elzbietazak-prawo@wp.pl

r.pr. Żeleźnicki Sebastian

606-710-458

kancelaria@zeleznicki.pl