Lista radców prawnych

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Białymstoku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Sienkiewicz Monika Agnieszka

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Agnieszka Sienkiewicz, ul. Młynowa 17 lok. 2, 15-404 Białystok

508-073-730

kancelaria.monika.sienkiewicz@gmail.com

r.pr. Misiejuk Paweł

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Misiejuk, ul. Warszawska 9 lok. 1A, 15-062 Białystok

(85)742-29-184

sekretariat@kancelariamisiejuk.pl

r.pr. Olender Anna

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Sienkiewicza 10/28, 18-400 Łomża

507-263-991

olender-anna4@o2.pl

r.pr. Wysocki Antoni

ul. Warszawska 34, 17-077 Białystok

602-450-810

antoni.wysocki@wp.pl

r.pr. Proniewski Łukasz

ul. Bielska 47B, 17-210 Narew

788-287-237

lukasz.proniewski@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Gdańsku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Błaszak Sławomir

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Błaszak, ul. Astronomów 9, 80-299 Gdańsk

507-156-862

slawomir.blaszak@wp.pl

r.pr. Drzewicki Marcin

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Drzewicki, ul. Partyzantów 57/4, 80-254 Gdańsk

marcin.drzewicki@krpmd.com

r.pr. Gorlikowska Anna

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Gorlikowska, ul. Śląska 35/37, 81-310 Gdynia

604-562-822

anna@kancelariagorlikowska.pl

r.pr. Habuda Ewa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Habuda, ul. Plac Słowiański 2 lok. 114-2, 82-300 Elbląg

667-231-839

ewa.habuda@eu-lfs.com

r.pr. Jeżewski Tomasz

adres do korespondencji: ul. Wojewódzka 25/2, 81-437 Gdynia

693-393-343

jezewski.tomasz@gmail.com

r.pr. Khanzadyan Babken

Khanzadyan Lewandowski i Partnerzy Spółka Partnerska, ul. Kłopot 4/50, 01-066 Warszawa

888-899-944

kancelaria@bklaw.pl

r.pr. Konczerewicz Łucja

Kancelaria Radcy Prawnego Łucja Konczerewicz, ul. Tczewska 1, 83-121 Rudno

795-420-911

lucja.konczerewicz@gmail.com

r.pr. Kraska Monika

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kraska, ul. Miodowa 10, 83-400 Kościerzyna

781-727-743

monikras@wp.pl

r.pr. Nietupska Izabela

Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Nietupska, ul. Wodnika 11, 80-297 Banino

(58)684-97-10

kancelaria@radcanietupska.pl

r.pr. Pawlik Piotr

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Pawlik, ul. K. Makuszyńskiego 8/10, 80-291 Gdańsk

664-174-012

piotr.pawlik.gda@wp.pl

r.pr. Pietrzyk Sebastian

Kancelaria Radcy Prawnego OPTIMA, ul. Staniszewskiego 10 B/9, 81-603 Gdynia

513-008-217

kancelaria@sebastianpietrzyk.pl

r.pr. Samotyj Tomasz

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Samotyj, ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia

509-201-056

kancelaria@stlaw.pl

r.pr. Sargun-Stasiak Natalia

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Sargun-Stasiak, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

607-318-219

natalia@bsradcowie.pl

r.pr. Stypuła-Czykin Aneta

Ascius Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Stypuła-Czykin, ul. L. Kruczkowskiego 17A/4, 80-288 Gdańsk

730-388-588

aczykin@ascius.pl

r.pr. Szyszkowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Szyszkowska, ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk

508-134-801

aszyszkowska@wp.pl

r.pr. Urban-Brodowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Urban-Brodowska, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

509-432-028

agata@bsradcowie.pl

r.pr. Węgrzyńska-Górzyńska Karolina

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Węgrzyńska-Górzyńska, ul. Olgierda 9, 81-534 Gdynia

607-306-650

biuro@kwgkancelaria.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Koszalinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Topor-Woźniak Paulina

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Piłsudskiego 5, 75-540 Koszalin

533-998-004

p.topor@radca-prawny-koszalin.pl

r.pr. Majsnerowski Krzysztof

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Sikorskiego 25B/16, 78-200 Białogard

502-509-940

krzysztof@majsnerowski.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Krakowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bulandra Adam

ul. Lwowska 2a/48, 30-548 Kraków

601-866-602

radca@bulandra.eu

r.pr. Gondek Maciej

ul. Nad Potokiem 6/59, 30-830 Kraków

501-603-978

maciej_gondek@hotmail.com

r.pr. Góra Katarzyna

ul. Bukowska 32a, 32-050 Skawina

517-443-858

katarzyna.gora@lexilio.pl

r.pr. Grzechowiak Karol

ul. Topolowa 3, 31-512 Kraków

519-124-191

karol.grzechowiak@gmail.com

r.pr. Jachymek-Starzyk Agnieszka

ul. Dąbska 19/39, 31-572 Kraków

606-317-320

a.jachymek@poczta.fm

r.pr. Jewulski Krzysztof

ul. Radzikowskiego 134/8, 31-342 Kraków

695-301-210

kjewulski39@gmail.com

r.pr. Kałucki Bartłomiej

ul. Robotnicza 28/8, 42-230 Koniecpol

785-232-920

bartekkalucki@gazeta.pl

r.pr. Kądzielawa Dawid

ul. Narutowicza 8/4a, 33-300 Nowy Sącz

509-301-068

kancelaria@kadzielawa-radcaprawny.pl

r.pr. Kmita Dora

ul. Bochenka 14/53, 30-693 Kraków

510-079-804

d.kmita@interia.pl

r.pr. Kobędza Jacek

ul. Starowiślna 1/23, 31-048 Kraków

508-121-309

jacekkobedza@gmail.com

r.pr. Pryczyńska Marta

ul. J. Lea 114 lok. 215, 30-133 Kraków

695-560-263

radca@kancelaria-pryczynska.pl

r.pr. Rembiesa Agnieszka

Kancelaria Kadcy Prawnego ul. Skawińska 22/5, 31-066 Kraków

501-189-800, 12/633-19-86

kancelaria@rembiesa.pl

r.pr. Sarna-Brandys Karolina

ul. Stachiewicza 35A/47, 31-328 Kraków

607-747-604

kancelaria@radcaprawny-ksb.pl

r.pr. Strama Anna

ul. Szlak 65 p. 111, 31-153 Kraków

500-600-979

kontakt@nefel.pl

r.pr. Śpiewak-Uluturhan Magdalena

ul. Przewóz 27/23, 30-716 Kraków

792-813-803

biuro@magdalena-spiewak.pl

r.pr. Warbiński Maciej

ul. prof. M. Bobrzyńskiego 37/9, 30-348 Kraków

604-196-894

biuro@mw-kancelaria.pl

r.pr. Wielgosińska Natalia

ul. Rzeszowska 66/45, 39-200 Dębica

663-701-365

natalia.wielgosinska@onet.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Lublinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Rafał Antyborzec

692-858-100

rafal.antyborzec@gmail.com

r.pr. Adamiak Justyna

509-464-488

kontakt@kancelariajustynaadamiak.pl

r.pr. Brzeziński Piotr

515-142-900

piotr@ilalex.pl

r.pr. Cąkała Anna

607-878-052

anna.cakala@wp.pl

r.pr. Cegiełko Paweł

693-152-953

pawelcegielko@poczta.onet.pl

r.pr. Dudzińska Beata

511-130-888

dudzinskakancelaria@gmail.com

r.pr. Filipek Katarzyna

694-155-224

katarzynafilipek@gmail.com

r.pr. Gawęda Tomasz

601-654-914

kancelariagt@gmail.com

r.pr. Gołębiowski Damian

663-170-446

damiankg@vp.pl

r.pr. Garbacka Olga

509-770-425

olga.garbacka@gmail.com

r.pr. Górski Daniel

666-840-818

danielgorski.kancelaria@gmail.com

r.pr. Hałasa Anna

608-387-794

anna.halasa@halasa.com.pl

r.pr. Jasińska Jolanta

607-839-965

jolanta_jasinka@interia.pl

r.pr. Kempisty-Żebrowska Joanna

606-788-103

joannakempisty@wp.pl

r.pr. Konaszczuk Wojciech

601-299-322

wojciech.konaszczuk@yahoo.com

r.pr. Kowalczyk Łukasz

606-206-284

lkowalczyk66@wp.pl

r.pr. Kuźniar Ewelina

509-575-340

ewelina.kuzniar@interia.eu

r.pr. Łataś-Dęga Justyna

603-121-979

radca@kancelaria24h.pl

r.pr. Łucjanek Paulina

506-370-278

p.siedliska@gmail.com

r.pr. Misztal Mariana

609-308-527

m.tkacenko@gmail.com

r.pr. Misztal Piotr

792-922-573

pamisztal@gamil.com

r.pr. Nadulska Marta

605-894-446

marta.saniawa@wp.pl

r.pr. Ostrowski Mirosław

604-458-327

miroslawo@op.pl

r.pr. Pawłowska-Jachura Sylwia

604-538-890

s.pawlowska@op.pl

r.pr. Pietrzak Magdalena

793-553-503

kancelaria@radcaprawny-lublin.eu

r.pr. Pik Maciej

691-866-458

maciej.pik@o2.pl

r.pr. Piskorska-Szczepaniuk Magdalena

509-364-741

magdalena.piskorska.rp@wp.pl

r.pr. Popiołek-Janiec Tomasz

502-265-560

tomasz@ilalex.pl

r.pr. Rajch Maciej

502-439-752

mrajch@wp.pl

r.pr. Rola Piotr

515-797-259

rolapiotr@yahoo.de

r.pr. Rusek Marcin

664-480-861

marcin.rusek@op.pl

r.pr. Samberger Olaf

602-306-669

kancelariasamberger@gmail.com

r.pr. Sendłak Leszek

600-184-679

leszek.sendlak@wp.pl

r.pr. Sieńko Mateusz

669-428-484

mateusz.sienko@gmail.com

r.pr. Siepracki Rafał

691-154-998

rsiepracki@wp.pl

r.pr. Smogorzewska Magdalena

506-587-159

smogorzewskam@op.pl

r.pr. Sobolewska Katarzyna

600-036-556

sobolewska_k@o2.pl

r.pr. Stalęga Jarosław

607-890-933

jarstal3@tlen.pl

r.pr. Stańko Artur

508-664-810

artur.stanko@gmail.com

r.pr. Szczygielski Grzegorz

662-895-893

g-szczygielski@wp.pl

r.pr. Szymanek-Mazur Iwona

511-522-533

iwo.m@vp.pl

r.pr. Szymańska-Chmiel Magdalena

513-062-104

magda-radca.prawny@onet.pl

r.pr. Szynal Anna

517-540-619

annaszynal@wp.pl

r.pr. Widomski Łukasz

515-076-640

lukasz.widomski@onet.pl

r.pr. Żak Elżbieta

601-212-009

elzbietazak-prawo@wp.pl

r.pr. Żeleźnicki Sebastian

606-710-458

kancelaria@zeleznicki.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Łodzi

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Dziubińska Aleksandra

Kancelaria Radcy Prawnego
Aleksandra Dziubińska, ul. Broniewskiego 60a lok. 31, 93-267 Łódź

r.pr. Królikowski Rafał

ul. Kilińskiego 177, 90-353 Łódź

600-507-802

biuro@krwp.pl

r.pr. Lenarczyk Agnieszka

ul. T. Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów

793-295-577

sekretariat@kancelarialenarczyk.pl

r.pr. Walaszek Tadeusz

ul. Christiana Andersena 31, 94-118 Łódź

r.pr. Caban Agnieszka

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Caban, ul. Przygraniczna 10, 95-100 Zgierz

504-718-641

cabanagnieszka5@gmail.com

r.pr. Walaszek Tadeusz

ul. Christiana Andersena 31, 94-118 Łódź

cabanagnieszka5@gmail.com

r.pr. Nyka Katarzyna

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Nyka, ul. Musierowicza 4, 95-100 Zgierz

694-092-187

krzysio02@tlen.pl

r.pr. Jagiełło Piotr

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Jagiełło, ul. Smardzewska 22, 95-002 Smardzew

665-115-349

p.jagiello@jagiello-kancelaria.com

r.pr. Ostojska Izabela

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Jagiełło, ul. Sterlinga 27/29 lok. 701, 90-212 Łódź

608-140-996

ostojska.izabela@gmail.com

r.pr. Jankowski Waldemar

ul. Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno

502-320-860

bhj.kancelaria@op.pl

r.pr. Judek Paweł

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

662-201-598

pjudek@dzialynski.pl

r.pr. Kamieniarz Grzegorz

ul. Odonica 10, 62-200 Gniezno

61/ 425-95-24

grzegorzkamieniarz@gmail.com

r.pr. Karolczak-Judek Marta

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

61/ 855-22-79

mkarolczak@dzialynski.pl

r.pr. Łakomecki Michał

ul. Kolejowa 55/5, 60-715 Poznań

606-996-620

michal.lakomecki@gmail.com

r.pr. Orłowski Piotr

ul. Chełmońskiego 22/3, 60-756 Poznań

502-709-348

piotr.orlowski@omsp.pl

r.pr. Radosh Natalia

ul. Na Stoku 9, 61-663 Poznań

604-240-123

n.radosh@kancelaria-rp.com

r.pr. Szuma Krzysztof

ul. Słubicka 13A, 61-563 Poznań

662-268-757

szumakrz@gmail.com

r.pr. Wojnowska Elżbieta

ul. Górna Wilda 91/3, 61-563 Poznań

602-554-718

syndykwojnowska@op.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Rzeszowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Garncarska Katarzyna

ul. Danielewicza 19, 37-100 Łańcut

665-714-650

katarzyna.garncarska@gmail.com

r.pr. Grela Patrycja

ul. Tysiąclecia 14/5B, 38-400 Krosno

792-423-423

kancelaria@radca-prawnygrela.pl

r.pr. Janocha Karol

ul. Krakowska 160, 38-400 Krosno

505-149-233

r.pr. Kazienko Marcin

664-625-272

kazienkomarcin@gmail.com

r.pr. Kosior Andrzej

ul. Gałęzowskiego 6/307, 35-074 Rzeszów

600-640-611

biuro@kancelariakosior.pl

r.pr. Kowalski Sławomir

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Kowalski, ul. Korczaka 10/46, 35-114 Rzeszów

606-889-105

kslawomir@o2.pl

r.pr. Krzeszowski Karolina

ul. Warszawska 18a/56, 35-205 Rzeszów

603-931-140

r.pr. Leszczak Jacek

ul. St. Augusta 20/21, 37-700 Przemyśl

607-492-844

r.pr. Pliś Piotr

al. Armii Krajowej 7, 35-307 Rzeszów

17/862-05-41

sekretariat@kpmz.pl

r.pr. Sopel-Wiśniowska Natalia

ul. Rynek 13/1, 37-200 Przeworsk

607-144-204

ns.radcaprawny@gmail.com

r.pr. Stachyrak Katarzyna

ul. Tysiąclecia 14/5B, 38-400 Krosno

692-987-840

kancelaria@stachyrak.eu

r.pr. Ziobrowski Marcin

ul. Krasickiego 5, 37-200 Przeworsk

692-842-070

marcin.ziobrowski@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Szczecinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Chmurak Wojciech J.

ul. Królowej Jadwigi 33/5, 70-262 Szczecin

668-361-949

info@kancelaria-chmurak.pl

r.pr. Jońca Mirosław

ul. Rydla 45/9, 70-783 Szczecin

507-953-657

kancelaria@miroslawjonca.pl

r.pr. Kuźmiński Albert

ul. Mazurska 23/2, 70-444 Szczecin

602-277-755

albert@akuzminski.eu

r.pr. Lobermajer Krzysztof

ul. Bagienna 36C, 70-772 Szczecin

507-160-141

krzysztof.lobermajer@gmail.com

r.pr. Wojciechowski Sebastian

ul. Niemcewicza 26, 71-520 Szczecin

506-579-338

wojciechowski@triconsult.pl

r.pr. Soswa Łukasz

ul. Tczewska 5, 70-850 Szczecin

502-383-602

lukasz.soswa@gmail.com

r.pr. Hubicki Michał

ul. Czorsztyńska 58, 71-163 Szczecin

530-459-945

michal@hubicki.pl

r.pr. Antczak Natalia

ul. Jagiellońska 24/16, 70-364 Szczecin

535-386-550

antczak.natalia@o2.pl

r.pr. Pustułka Anna

ul. Mazurska 23/2, 70-444 Szczecin

693-975-669

anna.pustulka@wp.eu

r.pr. Zieliński Kamil

ul. Tkacka 55 70-556 Szczecin

509-900-751, 91/813-75-90

k.zielinski@doradcyprawni.com

r.pr. Psut-Wachowiak Justyna

ul. Fioletowa 35/9, 70-781 Szczecin

504-893-307

justyna.psut@poczta.onet.pl

r.pr. Kołodziej-Hładun Magdalena

al. Wojska Polskiego 197a/3, 71-334 Szczecin

502-374-771

magdalena@kolodziej-hladun.pl

r.pr. Bilewicz Tomasz

ul. Stanisława Więckowskiego 1/12, 70-411 Szczecin

605-106-536

tomasz.bilewicz@bilewiczlegal.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Dolny Bartosz

r.pr. Połukard-Falkowska Małgorzata

r.pr. Drab-Dzięciołowska Katarzyna

r.pr. Maroszek Maria

r.pr. Siwiak Jerzy

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Toruniu

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Łukasik Michał

ul. Norwida 14, 87-100 Toruń

601-097-774

mlukasik@onet.eu

r.pr. Ostrowieńska-Ilnicka Martyna

ul. Szosa Lubicka 15A lok. 25, 87-100 Toruń

793-777-983

martyna_ostowienska@onet.eu

r.pr. Skarżyńska Katarzyna

ul. Szkolna 29, 87-600 Lipno

502-147-140

radcaleks@gmail.com

r.pr. Szmak Kacper

ul. Łyskowskiego 40G lok. 96, 87-100 Toruń

694-259-821

kacperszmak@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Kielcach

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Procko Wadim

ul. Kościuszki 11 pokój 123, 25-310 Kielce

(41)368-15-14

r.pr. Gad Piotr

ul. Chodkiewicza 85 85, 25-139 Kielce

517-242-100

r.pr. Szrek Ewelina

ul. Wspólna 2J, Wola Kopcowa 26-001 Masłów

506-005-393

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Warszawie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bilski Michał

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. 1905 r. 7A lok. 209, 26-600 Radom

793-204-176

kancelaria@michalbilski.pl

r.pr. Chamera Anna

Kancelaria Radcy Prawnego, Ząbkowska 14 lok. 3, 03-375 Warszawa

791-993-119

anna.chamera@e-domprawny.pl

r.pr. Ignaszak Patrycja

512-233-390

ignaszak.p@gmail.com

r.pr. Lisiecki Kamil

512-026-727

kmlisiecki@gmail.com

r.pr. Małkowski Jerzy

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Sikorskiego 3, 05-119 Legionowo

606-417-106

r.pr. Ostrowska Marzena

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego, al. Solidarności 129/131 lok. 195, 00-898 Warszawa

(22)126-14-79, 531-917-855

r.pr. Regulska-Sobota Aleksandra

605-080-662

aleksandra.regulska@onet.pl

r.pr. Suchodolski Łukasz

ul. Akacjowa 31, 05-230 Kobyłka

694-640-833

radca.kobylka@o2.pl

r.pr. Szot Radosław

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Armii Krajowej 2 lok. 303A, 05-500 Piaseczno

(22)350-67-69

sekretariat@rsiw.pl

r.pr. Wróblewski Paweł J.

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Zakrzewska 16 lok. 23a, 00-737 Warszawa

602-249-403

pjw@pro.onet.pl