Lista radców prawnych

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Januszewski Paweł

r.pr. Smoczyński Przemysław

r.pr. Pawlicki Marcin

r.pr. Zielińska Dorota

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Poznaniu

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bobkiewicz Tomasz

ul. Rzemieślnicza 4, 64-000 Kościan

512-390-982

kancelaria.bobkiewicz@op.pl

r.pr. Borowiak-Cordido Alicja

ul. Wilkanowicza 4/1, 60-281 Poznań

501-318-084

alicjaborowiak@yahoo.co.uk

r.pr. Brukwicka Marzena

ul. Wołkowyska 26/17, 61-132 Poznań

603-111-717

m.brukwicka@wp.pl

r.pr. Grenda Łukasz

ul. Mickiewicza 19, 60-833 Poznań

600-445-576

kancelaria.grenda@wp.pl

r.pr. Gruchalski Marek

ul. Saperska 19/2, 61-494 Poznań

799-117-944

marekgruchalski@gmail.com

r.pr. Hantulska Maja

ul. Pułtuska 13 lok. 2, 61-052 Poznań

602-813-803

maja_hantulska@op.pl

r.pr. Helik Janusz Andrzej

ul. Nowa 3A, 62-200 Gniezno

500-770-150

bhj.kancelaria@op.pl

r.pr. Jankowski Waldemar

ul. Zielony Rynek 12, 62-200 Gniezno

502-320-860

bhj.kancelaria@op.pl

r.pr. Jarzyński Marek

ul. Stary Rynek 81, 61-772 Poznań

61/ 852-26-10

mj@jarzpartner.pl

r.pr. Judek Paweł

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

662-201-598

pjudek@dzialynski.pl

r.pr. Kamieniarz Grzegorz

ul. Odonica 10, 62-200 Gniezno

61/ 425-95-24

grzegorzkamieniarz@gmail.com

r.pr. Karolczak-Judek Marta

ul. Czartoria 1/16, 61-102 Poznań

61/ 855-22-79

mkarolczak@dzialynski.pl

r.pr. Kubiak Tomasz

ul. Zagrodnicza 11 A, 61-654 Poznań

502-299-304

tomasz.kubiak@poczta.onet.pl

r.pr. Łakomecki Michał

ul. Kolejowa 55/5, 60-715 Poznań

606-996-620

michal.lakomecki@gmail.com

r.pr. Orłowski Piotr

ul. Chełmońskiego 22/3, 60-756 Poznań

502-709-348

piotr.orlowski@omsp.pl

r.pr. Radosh Natalia

ul. Na Stoku 9, 61-663 Poznań

604-240-123

n.radosh@kancelaria-rp.com

r.pr. Szuma Krzysztof

ul. Słubicka 13A, 61-563 Poznań

662-268-757

szumakrz@gmail.com

r.pr. Wojnowska Elżbieta

ul. Górna Wilda 91/3, 61-563 Poznań

602-554-718

syndykwojnowska@op.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Łodzi

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Kowalik Robert

ul. Klementynkowa 31/2, 92-777 Łódź

r.pr. Królikowski Rafał

ul. Kilińskiego 177, 90-353 Łódź

r.pr. Lenarczyk Agnieszka

ul. T. Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów

793-295-577

sekretariat@kancelarialenarczyk.pl

r.pr. Walaszek Tadeusz

ul. Andersena 31, 94-118 Łódź

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Toruniu

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Łukasik Michał

ul. Norwida 14, 87-100 Toruń

601-097-774

mlukasik@onet.eu

r.pr. Ostrowieńska-Ilnicka Martyna

ul. Szosa Lubicka 15A lok. 25, 87-100 Toruń

793-777-983

martyna_ostowienska@onet.eu

r.pr. Skarżyńska Katarzyna

ul. Szkolna 29, 87-600 Lipno

502-147-140

radcaleks@gmail.com

r.pr. Szmak Kacper

ul. Łyskowskiego 40G lok. 96, 87-100 Toruń

694-259-821

kacperszmak@gmail.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Białymstoku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Sawicka Katarzyna Ewa

Kancelaria Prawna, Radca Prawny Katarzyna Ewa Sawicka, ul. Dubiażyńska 31A, 17-100 Bielsk Podlaski

605-955-505

kancelaria_k.sawicka@wp.pl

r.pr. Kotuszewska Grażyna

Kancelaria Radcy Prawnego Grażyna Kotuszewska. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, ul. Sybiraków 12/82, 15-204 Białystok

609-418-794

g.k@hot.pl

r.pr. Niewiński Bogdan

Kancelaria Radców Prawnych J. Kamieńska, B. Niewiński, J. Wasiluk s.c., ul. Elizy Orzeszkowej 32 lok. 502, 15-084 Białystok

602-213-743

bogdan@kprawna.com.pl

r.pr. Wasiluk Jerzy

Kancelaria Radcy Prawnego Grażyna Kotuszewska. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, ul. Sybiraków 12/82, 15-204 Białystok

604-214-743

jerzy@kprawna.com.pl

r.pr. Tichoniuk- Bura Jolanta

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Zachodnia 2 lok. 7, 15-345 Białystok

885-206-445

j.tichoniuk_bura@onet.pl

r.pr. Olender Anna

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Sienkiewicza 10/28, 18-400 Łomża

507-263-991

r.pr. Trochimiak Janusz Marcin

Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Lipowa 32 lok. 314, 15-427 Białystok

506-100-548

janusztr78@gmail.com

r.pr. Komorowski Marek Adam

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Adam Komorowski, ul. Łomżyńska 75, 18-300 Zambrów

506-166-318

marek_a.komorowski@wp.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Koszalinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Majsnerowski Krzysztof

Kancelaria Radcy Prawnego ul. Sikorskiego 25B/16, 78-200 Białogard

502-509-940

krzysztof@majsnerowski.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Gdańsku

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Błaszak Sławomir

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Błaszak, ul. Olchowa 11, 81-526 Gdynia

507-156-862

slawomir.blaszak@wp.pl

r.pr. Dejk Szymon

adres do korespondencji: Al. Rzeczypospolitej 4 A/133

668-956-727

szymon.dejk@gmail.com

r.pr. Dworecki Przemysław

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Dworecki, ul. Nieborowska 51/15, 80-034 Gdańsk

609-690-674

pdworecki@wp.pl

r.pr. Gorlikowska Anna

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Gorlikowska, ul. Jana Kamrowskiego 11B/3, 81-603 Gdynia

604-562-822

anna@kancelariagorlikowska.pl

r.pr. Jeżewski Tomasz

adres do korespondencji: ul. Wojewódzka 25/2, 81-437 Gdynia

693-393-343

jezewski.tomasz@gmail.com

r.pr. Khanzadyan Babken

ul. Wronia 45/175, 00-870 Warszawa

575-115-050

kancelaria@lexiurista.com

r.pr. Kobiela Renata

Kancelaria Radcy Prawnego Renata Kobiela, ul. Narutowicza 80, 82-300 Elbląg

512-199-396

renatak60@gmail.com

r.pr. Konczerewicz Łucja

Kancelaria Radcy Prawnego Łucja Konczerewicz, ul. Tczewska 1, 83-121 Rudno

795-420-911

lucja.konczerewicz@gmail.com

r.pr. Kraska Monika

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kraska, ul. Miodowa 10, 83-400 Kościerzyna

781-727-743

monikras@wp.pl

r.pr. Lenarczyk Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Lenarczyk, ul. Morska 224/5, 81-006 Gdynia

695-733-572

jlenarczyk@lenarczyk24.pl

r.pr. Pawlik Piotr

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Pawlik, ul. K. Makuszyńskiego 8/10, 80-291 Gdańsk

664-174-012

piotr.pawlik.gda@wp.pl

r.pr. Pettke Jan

adres do korespondencji: ul. Powstańców Warszawskich 68/14, 80-170 Gdańsk

606-794-667

j.pettke@kancelariapettke.com

r.pr. Plewiński Michał

adres do korespondencji: ul. Batorego 39/52, 80-251 Gdańsk

698-654-234

michal.plewinski@gmail.com

r.pr. Puszkarski Jakub

adres do korespondencji: ul. Burzyńskiego 8F/9, 80-462 Gdańsk

667-568-614

j.puszkarski@gmail.com

r.pr. Romańczuk Marcin

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Romańczuk, ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia

881-476-997

radca@mromanczuk.pl

r.pr. Samotyj Tomasz

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Samotyj, ul. Morska 107A/1, 81-222 Gdynia

509-201-056

kancelaria@stlaw.pl

r.pr. Sapała Arkadiusz

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Sapała, ul. Rycerza Blizbora 16/5, 80-174 Gdańsk

606-550-999

asapala@wp.pl

r.pr. Sargun-Stasiak Natalia

Kancelaria Radcy Prawnego Natalia Sargun-Stasiak, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

607-318-219

natalia@bsradcowie.pl

r.pr. Stypuła-Czykin Aneta

Ascius Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Stypuła-Czykin, ul. L. Kruczkowskiego 17A/4, 80-288 Gdańsk

730-388-588

aczykin@ascius.pl

r.pr. Szyszkowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Szyszkowska, ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk

508-134-801

aszyszkowska@wp.pl

r.pr. Urban-Brodowska Agata

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Urban-Brodowska, ul. Kartuska 69/2, 80-141 Gdańsk

509-432-028

agata@bsradcowie.pl

r.pr. Węgrzyńska-Górzyńska Karolina

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Węgrzyńska-Górzyńska, ul. Olgierda 9, 81-534 Gdynia

607-306-650

karolinawegrzynska@poczta.onet.pl

r.pr. Wiśniewski Piotr

adres do korespondencji: Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Zborowska, ul. Wały Piastowskie 24, lok. 13, 80-855 Gdańsk

668-732-662

wisniewski@kancelaria-mz.pl

r.pr. Wolniak Katarzyna

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Wolniak, ul. Chabrowa 3, 84-240 Reda

691-268-457

k.wolniak@gmail.com

r.pr. Wołejko Sebastian

Kancelaria Radcy Prawnego OPTIMA, ul. Staniszewskiego 10 8/9, 81-603 Gdynia

513-008-217

sebastianwolejko@wp.pl

r.pr. Nietupska Izabela

ul. Wodnika 11, 80-297 Banino

58/684-97-10

kancelaria@radcanietupska.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Kielcach

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Procko Wadim

ul. Kościuszki 11 pokój 123, 25-310 Kielce

41/368-15-14

r.pr. Gad Piotr

adres do korespondencji: ul. Chodkiewicza 85 85, 25-139 Kielce

517-242-100

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Krakowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Bogdanowicz Joanna

ul. ul. Dauna 51/20, 30-629 Kraków

698-692-176

iboadanowicz1@wp.pl

r.pr. Bulandra Adam

ul. Waryńskiego 63, 43-190 Mikołów

601-866-602

radca@bulandra.eu

r.pr. Chałupka Izabela

ul. Kordiana 64C/104, 30-653 Kraków

692-808-669

izabela.chalupka®lexstart.pl

r.pr. Chudzik Konrad

ul. Grzegórzecka 105/12, 31-559 Kraków

663-171-330

chudzik.konrad@gmail.com

r.pr. Dąbrowski Wojciech

ul. Graniczna 50, 32-091 Michałowice

501-586-820

krpwd@wp.pl

r.pr. Drzewiecka Paulina

Kwiatkowska radcowie prawni s.c. ul. Rakowicka 1/I p., 31-511 Kraków

668-972-903

paulina.drzewicka@dkradcaprawny.pl

r.pr. Duś Andrzej

ul. Borówkowa 8, 32-005 Niepołomice

880-180-800

andrzej.dus@tlen.pl

r.pr. Gacoń Piotr

ul. Mościckiego161B, 33-100 Tarnów

796-310-610

piotr_gacon@interia.pl

r.pr. Grzechowiak Karol

ul. Gen. Fieldorfa Nila 9/87, 31-209 Kraków

519-124-191

karol.grzechowiak@gmail.com

r.pr. Jewulski Krzysztof

ul. Radzikowskiego 134/8, 31-342 Kraków

695-301-210

to.r@interia.pl

r.pr. Kachniarz Marcin

ul. Starowiślna 64/9, 31-038 Kraków

500-033-223

marcin.kachniarz@gmail.com

r.pr. Kęska Kamila

ul. Orzeszkowej 1, 34-600 Limanowa

665-981-334

kamila.keska@kkprawnicy.pl

r.pr. Kopeć Piotr

ul. Grzegórzecka 104/60, 31-559 Kraków

515-287-458

kancelaria@piotrkopec.pl

r.pr. Kozik Arkadiusz

ul. Raczyńskich 37, 39-200 Dębica

602-341-177, 14/670-21-06

akozik@ta.onet.pl, akozik.debica@gmail.com

r.pr. Kwiatkowska Marta

Kwiatkowska radcowie prawni s.c. ul. Rakowicka 1/I p., 31-511 Kraków

502-345-162

marta.kwiatkowska@dkradcaprawny.pl

r.pr. Lis Karol

ul. Brzozowa 49, 33-111 Koszyce Małe

606-466-292

karollis@op.pl

r.pr. Opiela Ewelina

ul. Kluczborska 50/126, 31-271 Kraków

785-105-503

ewelina.opiela@gmail.com

r.pr. Pryczyńska Marta

ul. J. Lea 114 lok. 215, 30-133 Kraków

695-560-263

radca@kancelaria-pryczynska.pl

r.pr. Rembiesa Agnieszka

Kancelaria Kadcy Prawnego ul. Skawińska 22/5, 31-066 Kraków

501-189-800, 12/633-19-86

kancelaria@rembiesa.pl

r.pr. Skrzyniarz-Wrzyszcz Agnieszka

Kancelaria Radcy Prawnego ul. Przy Rondzie 55/3, 31-547 Kraków

606-296-069

agaskrzynka@interia.pl

r.pr. Strama Anna

ul. Szlak 65 p. 111, 31-153 Kraków

500-600-979

kontakt@nefel.pl

r.pr. Szatan Magdalena

Kancelaria Radcy Prawnego ul. Wysłouchów 44/63, 30-611 Kraków

602-459-300

szatan.magda@gmail.com

r.pr. Telega Przemysław

Kancelaria Prawna JURIS ul. Hallera 4, 33-300 Nowy Sącz

531-594-914

biuro@juris-kancelaria.pl

r.pr. Węglarz Kaja

ul. M. Miechowity 8/45, 31-469 Kraków

691-317-171

kancelaria@weglarzkancelaria.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Szczecinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Chmurak Wojciech J.

ul. Królowej Jadwigi 33/5, 70-262 Szczecin

668-361-949

info@kancelaria-chmurak.pl

r.pr. Jońca Mirosław

ul. Rydla 45/9, 70-783 Szczecin

507-953-657

kancelaria@miroslawjonca.pl

r.pr. Gródecki Kamil

ul. Kaszubska 43/2, 70-227 Szczecin

607-919-962

k.grodecki@pawlowicz-partnerzy.pl

r.pr. Kuźmiński Albert

ul. Mazurska 23/2, 70-444 Szczecin

602-277-755

albert@akuzminski.eu

r.pr. Lobermajer Krzysztof

ul. Bagienna 36C, 70-772 Szczecin

507-160-141

krzysztof.lobermajer@gmail.com

r.pr. Korszewska Katarzyna

ul. Bułgarska 5/4, 71-462 Szczecin

603-155-330

kkorszewska@bww-kancelaria.pl

r.pr. Wojciechowski Sebastian

ul. Niemcewicza 26, 71-520 Szczecin

506-579-338

wojciechowski@triconsult.pl

r.pr. Soswa Łukasz

ul. Tczewska 5, 70-850 Szczecin

502-383-602

lukasz.soswa@gmail.com

r.pr. Hubicki Michał

ul. Czorsztyńska 58, 71-163 Szczecin

530-459-945

michal@hubicki.pl

r.pr. Woźniak Natalia

ul. Libelta 8, 71-274 Szczecin

509-133-324

wozniak7@o2.pl

r.pr. Dawicki Marcin

ul. Bolesława Śmiałego 21/18A, 70-274 Szczecin

782-717-261

marcin.dawicki@wp.pl

r.pr. Moleska Agata

ul. Duńska 6A/7, 71-795 Szczecin

501-258-111

agatamoleska@amgkancelaria.pl

r.pr. Piątkowski Andrzej

ul. Staromłyńska 7C, 70-561 Szczecin

605-625-263

kancelari@andrzejpiatkowski.pl

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Warszawie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Chamera Anna

791-993-119

anna.chamera@e-domprawny.pl

r.pr. Jones Urszula

jones@artislege.pl

r.pr. Kozłowski Krzysztof

ul. Chmielna 2 lok. 31, 00-020 Warszawa

781-781-229

krzysztof.kozlowski@oirpwarszawa.pl

r.pr. Panasewicz Rafał

ul. Jagiellońska 44 m. 19, 03-462 Warszawa

721-854-998

kontakt@poradyradcy.pl

r.pr. Piekarska Katarzyna Maria

606-751-751

k.piekarska@vp.pl

r.pr. Sobieska Małgorzata Izabela

ul. Bielawska 24 lok. 4, 05-520 Konstancin-Jeziorna

r.pr. Zarządzki Marek

ul. gen. Pełczyńskiego 20 lok. 18, 01-471 Warszawa

608-537-937

zarzadzki.marek@oirpwarszawa.pl

r.pr. Urbanek Maciej

ul. Bakalarska 2 lok. 216, 02-212 Warszawa

515-646-716

kancelaria@kancelaria-urbanek.pl

r.pr. Kurzela Eliza

al. Armii Krajowej 34 lok. 4, 05-803 Pruszków

884-884-364

kurzelaeliza@gmail.com

r.pr. Katana Katarzyna

ul. Józefa Piłsudskiego 6B lok. 8, 05-600 Grójec

500-098-678

r.pr. Regulska-Sobota Aleksandra

605-080-662

aleksandra.regulska@onet.pl

r.pr. Ciosek Norbert

ul. Radiowa 20F, lok. 13, 01-485 Warszawa

535-929-680

kancelaria@nclegal.pl

r.pr. Komarnicki Igor

607-036-414

igor.komarnicki@wp.pl

r.pr. Skwierczyńska Magdalena

ul. Bukowińska 26B, lok. 1, 02-703 Warszawa

793-733-332

mnskwierczynska@gmail.com

r.pr. Matuszewska Justyna

ul. Bagatela 10, lok. 6, 00-585 Warszawa

509-266-880

kancelaria@krpmatuszewska.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Rzeszowie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Ciepła-Grądzka Małgorzata

ul. Unii Lubelskiej 43, 37-600 Lubaczów

603-563-846

mcieplag@gmail.com

r.pr. Gruszczyńska Katarzyna

ul. 700-lecia 4/21, 38-100 Strzyżów

694-758-430

gruszczynska@kancelaria-strzyzow.pl

r.pr. Hęclik Łukasz

Nowosielce 412A, 37-200 Przeworsk

785-954-678

lukasheclik@o2.pl

r.pr. Kosior Andrzej

ul. Gałęzowskiego 6/3017, 35-074 Rzeszów

600-640-611

biuro@kancelariakosior.pl

r.pr. Łęcka Magdalena

ul. Wojska Polskiego 42, 36-050 Sokołów Młp.

880-623-691

mgdalena.lecka89@gmail.com

r.pr. Maziarz Artur

ul. 3 Maja 3/3, 35-030 Rzeszów

793-027-185

radcaprawny.arturmaziarz@gmail.com

r.pr. Nowak Michał

ul. Wolności 129A, 39-300 Mielec

604-562-303

mnowak.kancelaria@gmail.com

r.pr. Pliś Piotr

ul. Armii Krajowej 7, 35-307 Rzeszów

17/862-05-41

sekretariat@kpmz.pl

r.pr. Sroka-Sauerland Małgorzata

ul. Jesienna 15, 35-303 Rzeszów

608-313-513, 17/862-47-35

m-sroka-sauerland@o2.pl

r.pr. Sznajder Agnieszka

ul. Krzyżanowskiego 4C/2, 35-329 Rzeszów

884-310-846

kancelariasznajder@wp.pl

r.pr. Szpyt Kamil

ul. Mickiewicza 17/6, 35-064 Rzeszów

505-477-584

kamilszpyt@gazeta.pl

r.pr. Wolińska-Uchman Anna

ul. W. Pola 15/10, 35-021 Rzeszów

508-250-415

wolinska@kancelariarzeszow.com.pl

r.pr. Wróbel Szymon

ul. Grunwaldzka 19, 35-068 Rzeszów

786-802-800

biuro@kancelariawrobel.com

Lista Radców Prawnych Izby Radców Prawnych w Lublinie

Imię i nazwisko

Adres Kancelarii

Numer telefonu

E-mail

r.pr. Adamiak Justyna

509-464-488

kontakt@kancelariajustynaadamiak.pl

r.pr. Bartoszcze Paulina

882-012-999

paulina.bartoszcze@gmail.com

r.pr. Brrzeziński Piotr

515-142-900

piotr@ilalex.pl

r.pr. Cąkała Anna

607-878-052

anna.cakala@wp.pl

r.pr. Cegiełko Paweł

693-152-953

pawelcegielko@poczta.onet.pl

r.pr. Cioch Jakub

506-191-369

kancelaria@jakubcich.pl

r.pr. Dąbek Bartosz

693-709-221

bartosz.dabek84@gmail.com

r.pr. Dudzińska Beata

511-130-888

dudzinskakancelaria@gmail.com

r.pr. Filipek Katarzyna

694-155-224

katarzynafilipek@gmail.com

r.pr. Filipowicz Przemysław

509-908-539

pmfilipowicz@icloud.com

r.pr. Gawęda Tomasz

601-654-914

kancelariagt@gmail.com

r.pr. Gołębiowski Damian

663-170-446

damiankg@vp.pl

r.pr. Górski Daniel

666-840-818

danielgorski.kancelaria@gmail.com

r.pr. Hałasa Anna

608-387-794

anna.halasa@halasa.com.pl

r.pr. Iwaniak Paweł

501-367-504

pawel.iwaniak@gmail.com

r.pr. Jasińska Jolanta

607-839-965

jolanta_jasinka@interia.pl

r.pr. Kempisty-Żebrowska Joanna

606-788-103

joannakempisty@wp.pl

r.pr. Konaszczuk Wojciech

601-299-322

wojciech.konaszczuk@yahoo.com

r.pr. Kowalczyk Łukasz

606-206-284

lkowalczyk66@wp.pl

r.pr. Kuźniar Ewelina

509-575-340

ewelina.kuzniar@interia.eu

r.pr. Łataś-Dęga Justyna

603-121-979

radca@kancelaria24h.pl

r.pr. Nadulska Marta

605-894-446

marta.saniawa@wp.pl

r.pr. Ostrowski Mirosław

604-458-327

miroslawo@op.pl

r.pr. Pawłowska-Jachura Sylwia

604-538-890

s.pawlowska@op.pl

r.pr. Pietrzak Magdalena

793-553-503

kancelaria@radcaprawny-lublin.eu

r.pr. Pik Maciej

691-866-458

maciej.pik@o2.pl

r.pr. Pilipiec Bogusław

605-080-084

r.pr. Piskorska-Szczepaniuk Magdalena

509-364-741

magdalena.piskorska.rp@wp.pl

r.pr. Popiołek-Janiec Tomasz

502-265-560

tomasz@ilalex.pl

r.pr. Rajch Maciej

502-439-752

mrajch@wp.pl

r.pr. Rogowska-Borys Dorota

513-207-628

d.rogowska@gmail.com

r.pr. Rola Piotr

515-797-259

rolapiotr@yahoo.de

r.pr. Rusek Marcin

664-480-861

marcin.rusek@op.pl

r.pr. Samberger Olaf

602-306-669

kancelariasamberger@gmail.com

r.pr. Sendłak Leszek

600-184-679

leszek.sendlak@wp.pl

r.pr. Siedliska Paulina

506-370-278

p.siedliska@gmail.com

r.pr. Sieńko Mateusz

669-428-484

mateusz.sienko@gmail.com

r.pr. Smogorzewska Magdalena

506-587-159

smogorzewskam@op.pl

r.pr. Sobolewska Katarzyna

600-036-556

sobolewska_k@o2.pl

r.pr. Stalęga Jarosław

607-890-933

jarstal3@tlen.pl

r.pr. Stańko Artur

508-664-810

artur.stanko@gmail.com

r.pr. Szczygielski Grzegorz

662-895-893

g-szczygielski@wp.pl

r.pr. Szymanek-Mazur Iwona

511-522-533

iwo.m@vp.pl

r.pr. Szymańska-Chmiel Magdalena

513-062-104

magda-radca.prawny@onet.pl

r.pr. Szynal Anna

517-540-619

annaszynal@wp.pl

r.pr. Widomski Łukasz

515-076-640

lukasz.widomski@onet.pl

r.pr. Zaród Mateusz

695-931-847

mateusz.zarod@gmail.com

r.pr. Żak Elżbieta

601-212-009

elzbietazak-prawo@wp.pl

r.pr. Żeleźnicki Sebastian

606-710-458

kancelaria@zeleznicki.pl